Ляшко розповів про підготовку до нової хвилі коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Підготовка полягає у вакцинації й дооснащенні лікарень

Уникнути навантаження на систему охорону здоров'я країни та українців дозволить підготовка до нових спалахів COVID-19. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі одного з телеканалів.

За словами чиновника, йдеться про вакцинацію і дооснащення лікарень. Міністр запевнив, що він не хоче повторення хвиль COVID-19, які спостерігалися восени та навесні. "Наше перше стратегічне завдання - якомога більше вакцинувати українців, щоб при інфікуванні запобігти госпіталізації", - висловився урядовець.

Також Ляшко розповів про необхідність дооснащення лікарень обладнанням, у тому числі кисневими мережами. "Плюс є кілька інноваційних рішень, про які ми скоро повідомимо", - уточнив міністр.

Відповідаючи на питання про те, коли МОЗ прогнозує нову хвилю коронавірусу, Ляшко зазначив: "Я пропоную не чекати (хвилі, - ред.), а активно готуватися до неї. Йти в кабінети щеплення і вакцинуватися від коронавірусу".

Новини за темою: Центри масової вакцинації від COVID-19 в Україні отримають інший препарат, - Ляшко

Нагадаємо, головний санітарний лікар Ігор Кузін вважає, що четверта хвиля COVID-19 в Україні може стати останньою. Він розповів, що наступний спалах коронавірусу в нашій країні може відбутися восени.