Лесик: Сьогодні лідер опозиції Віктор Медведчук перебуває під домашнім арештом тільки за те, що казав правду

Член політради ОПЗЖ Андрій Лесик "Опозиційна платформа - За життя"

Висловлювати свою громадянську позицію і казати правду в Україні стало небезпечно. Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Андрій Лесик у ході багатотисячної акції ОПЗЖ. Трансляцію вів телеканал "Перший Незалежний".

"Я точно знаю, що вже цієї осені Харків і вся Україна будуть іншими. Я хочу жити в мирній Україні, я хочу, щоб поважали Закон, щоб люди не боялися виходити на законні акції протесту. Дійсно, висловлювати свою громадянську позицію стало небезпечно", - наголосив нардеп.

Лесик нагадав, що сьогодні лідер опозиції Віктор Медведчук з милості горе-влади перебуває під цілодобовим домашнім арештом - і тільки за те, що казав правду та здійснював активну діяльність.

"Прогнутися можна один раз, але якщо ми будемо поступатися у дрібницях, завтра об нас витиратимуть ноги. Жодні кримінальні справи, жодні погрози, жодний шантаж - ніхто і ніщо нас не зламає. Наш принцип: один - за всіх і всі - за одного! Літак злітає проти вітру, і сьогодні ми маємо бути вдячні владі за те, що вона викрила себе та показала, хто вони насправді. Насправді це випадкові люди, пристосуванці, які продалися за кілька срібняків. Вони не мають мети, а у нас мета благородна: ми прагнемо миру в державі, ми хочемо налагодити взаємини з Російською Федерацією, хочемо жити разом із братніми народами в єдності, щоб ми були партнерами, а не шукали всюди ворогів. Я виступаю за те, щоб в нашій країні поважали Закон. Нам не потрібні ніякі потрясіння. Ми виступаємо за те, щоб виключно у законний спосіб обирали нову владу, тому що з владою Зеленського майбутнього у нашої країни немає", - заявив Лесик.