Кузьмін: Українська влада терористичними методами залякує народ

112ua.tv

Українська влада займається тероризмом, залякуючи народ. Про це народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін заявив в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Це чистий державний тероризм. Що таке тероризм в загальновизнаному розумінні? Це досягнення своїх політичних та інших цілей шляхом насильства, створення атмосфери страху, залякування населення. Ось це тероризм в чистому вигляді для того щоб ви, як журналісти, мовчали. Для того, щоб політично активні українці не могли виходити на мітинги і вимагати відставки цієї влади, імпічменту для президента. Для того, щоб цього не було влада терористичними методами залякує нас усіх І ось це створення атмосфери страху, нагнітання атмосфери в країні – влада залякує населення, змушуючи його не бути політично активним", – сказав він.

Депутат також нагадав, що чинна влада садить у в'язниці неугодних, закриває неугодні телеканали та ЗМІ.

"Садить активістів, всякими "тітушками", націоналістами і псевдопатріотами із застосуванням фізичного насильства змушують людей мовчати, б'ють неугодних, ламають руки, вбивають, в тому числі політиків і журналістів. Злочини проти активних політичних громадян не розслідують-прокуратура, СБУ, ДБР та інші правоохоронні органи використовуються владою як дубина, щоб залякувати населення. Ось це атмосфера страху і є, і державний тероризм, який здійснюється в Україні і приводиться в дії чинною українською владою", - констатував Кузьмін.

Зазначимо, раніше французький сенатор Наталі Гулі на відкритих дебатах у Сенаті Франції перед засіданням Європейської Ради підняла тему знищення свободи слова українською владою. Сенатор вказала, що різні заходи, що вживаються українською владою, ставлять під загрозу вільний потік інформації, принцип вільної конкуренції в ЗМІ і, в більш загальному плані, саму свободу вираження думок.

"Влада повинна знайти збалансоване і пропорційне рішення для вирішення проблем ЗМІ, рішення, яке збереже плюралізм ЗМІ, вільний потік інформації і різноманітність думок, відповідно до міжнародних стандартів і зобов'язань ОБСЄ", – зазначила Гуле.