Кузьмін: Силовики проводять обшук у громадській організації "Український вибір"

Фото з відкритих джерел

Співробітники Служби безпеки України та Генпрокуратури проводять обшук в офісі громадської організації "Український вибір". Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін. 

За його словами, "набір звинувачень є стандартним".

"Набір звинувачень є стандартним: Путін, країна-агресор, сепаратизм, державна зрада. Примітно, що до суду за санкцією на обшук звернувся не рядовий прокурор, а заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов, якому достеменно відомо, що офіс "Українського вибору" знаходиться в одній будівлі з офісом "ОПЗЖ", в другому - розташовані кабінети нардепів від опозиції. Як бачите, розв'язавши репресії, влада намагається залякати всіх інакомислячих і видавити з країни Медведчука. Чому саме його? Тому що саме Медведчук сьогодні є останнім бастіоном на шляху до повного захоплення влади в Україні зовнішніми, зокрема транснаціональними управлінцями. Боротьба прихильників зовнішнього управління з Медведчуком - це боротьба з незалежністю і суверенітетом України, нітрохи не менше", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, 19 лютого Рада нацбезпеки і оборони запровадила санкції проти 8 осіб (троє з них - українці). Серед них голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко.

Провідні світові ЗМІ продовжують приділяти велику увагу темі України, зокрема санкціям президента Володимира Зеленського проти голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука. Західні журналісти впевнені, що геополітичними мотивами, боротьбою з олігархією і пропагандою Зеленський прикриває особисті політичні мотиви жорстких репресій проти опозиції, в яких також зацікавлена нова адміністрація Білого дому.

Своєю чергою, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що українська влада не гребує ніякими методами у боротьбі з опозицією: особисті репресії, порушення кримінальних справ, тиск на бізнес. Однак політик підкреслив, що він і депутати від "Опозиційної платформи – За життя" готові жертвувати особистими інтересами заради того, щоб зупинити свавілля команди Зеленського і не дозволити узурпувати владу в країні.