Якби Зеленський розповів про свої офшори на початку президентської каденції, народ міг би йому пробачити, - Коцаба

Руслан Коцаба Facebook

Якби Зеленський розповів про свої офшори на початку президентської каденції, народ міг би йому пробачити. Про це в ефірі "Першого Незалежного" сказав журналіст, блогер Руслан Коцаба.

"Можливо, я ідеалізую, але якби дійсно Зеленський, користуючись такою гігантською підтримкою, нечуваною в історії України за 30 років незалежності, якби він тоді взяв і сказав, що так, дійсно у 2012-2019 роках кожен актор, кожен артист, кожен політик мав ті офшори. Я був такий, але я прийшов сюди цю справу поламати. Якби він тоді так сказав, мені здається, в цій ситуації якраз Зеленський і міг поламати ту схему і йому б народ пробачив тоді, коли він ще мав підтримку, а зараз він показав, що він прийшов не змінити якість політики, він прийшов не змінити якість держави", - сказав Коцаба. 

Нагадаємо, дуже сумнівно, що президент України Володимир Зеленський буде обраний на другий термін після скандалу з офшорними рахунками. А також президент України Володимир Зеленський обіцяв боротися з офшоризацією країни, та реальної боротьби досі не видно.