Королевська про створення ВЦА у Слов'янську: Досить експериментувати і порушувати Конституцію, вибори повинні бути у всій країні

Стоп Цензура

Створення військово-цивільної адміністрації у Слов'янську є експериментом над українцями та прямим порушенням Конституції України. Таку думку висловила нардеп від "Опозиційної платформи - За життя" Наталя Королевська в ефірі "Першого Незалежного".

"В демократичній, а тим паче в європейській країні цього не може бути. Не може бути, коли 100-тисячне місто Слов’янськ ви позбавили права мати свою місцеву владу. Коли ви ввели там військову адміністрацію і зробили там таке собі князівство губернатора та його посіпаки голови військово-цивільної адміністрації  міста Слов’янська. Не може бути, коли одна людина ділить мільярдні бюджети  області, повністю там розводячи  корупцію, позбавляючи людей права мати хоча б надію на мирне, цивільне життя. Не може бути такого в країні, коли ви призначаєте найманців, які керують сьогодні 18 громадами Донецької та Луганської областей", - сказала Королевська.

У зв’язку з цим нардеп звернулася до влади із закликом дати можливість провести повноцінні вибори  у місті.

"Досить експериментувати в нашій країні, досить порушувати  Конституцію,  призначайте вибори по всій країні і дайте можливість кожній громаді, кожному громадянину нашої країни жити з місцевою владою, з місцевим самоуправлінням, з Конституцією та законами України", - наголосила Королевська.

Нагадаємо, депутати від "Опозиційної платформи - За життя" звернулися до суду через введення в Слов'янську військово-цивільної адміністрації замість визнання результатів місцевих виборів.

У Слов'янську головою військово-цивільної адміністрації став мер міста Вадим Лях.