Корнієнко розповів, скільки нардепів можуть потрапити під дію закону про олігархів

Олександр Корнієнко Фото з відкритих джерел

Разом з тим голова партії не став називати конкретні прізвиська депутатів

До реєстру олігархів, у разі прийнятті закону, можуть потрапити до п'яти народних депутатів. Про це заявив голови партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка в інтерв’ю "Українським новинам".

Разом з тим голова партії не став називати конкретні прізвиська депутатів.

"Треба подивитися, яка буде кінцева версія закону. Мені здається, що до 5 осіб може претендувати. Називати колег не буду", - сказав Корнієнко, зазначивши, що мова не про нардепів зі "Слуги народу".

Нардеп переконаний, що закон про олігархів буде прийнятий восени в будь-якому випадку. Тому зараз необхідно зосередитися на напрацюванні суміжного антитрастового законодавства, Закону про Антимонопольний комітет і про ЗМІ.

Новини за темою: Спікер пояснив, чому Рада не розгляне закон про олігархів під час поточної сесії

Нагадаємо, Верховна Рада на позачерговому засіданні ухвалила в першому читанні законопроект про олігархів, який передбачає обмеження їх впливу на медіа та політиків. "За" проголосували 275 народних депутатів.

Також повідомляли, що народні депутати вже почали вносити свої поправки в президентський законопроект №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)", на ранок 8-го липня їх було понад 50.