Комітет Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки схвалив закон про олігархів

Верховна Рада Фото з відкритих джерел

Комітет рекомендував парламенту прийняти документ за основу і скоротити термін підготовки до другого читання

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки ухвалив рішення щодо законопроекту президента Володимира Зеленського про олігархів. ВР рекомендують схвалити його за основу. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на трансляцію засідання Комітету у Фейсбуці.

Комітет рекомендував парламенту прийняти документ за основу і скоротити термін підготовки до другого читання. Таке рішення підтримали 9 членів комітету, проти проголосували 4 нардепи і один утримався.

Крім того, члени комітету рекомендували ВР відхилити три альтернативні законопроекти №№ 5599-1-5599-3.

Раніше заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук повідомила, що Верховна Рада розгляне закон президента Володимира Зеленського про олігархів 1 липня на позачерговому засіданні.

Комітет з питань інтеграції України в ЄС рекомендував доопрацювати законопроект про олігархів, оскільки документ не відповідає Угоді про асоціацію України з ЄС.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський запропонував Раді національної безпеки і оборони та Офісу президента разом з Антимонопольним комітетом розробити законопроект про "статус олігархів".