Колтунович про роботу Ради: Незважаючи на кадрові рішення, сьогодні ми не бачимо конструктивних пропозицій щодо розвитку України

Олександр Колтунович Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Незважаючи на кадрові рішення, які сьогодні були на порядку денному Верховної Ради, "Опозиційна платформа - За життя" не побачила конструктивних пропозицій щодо розвитку України. Про це під час брифінгу в будівлі парламенту заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Колтунович, коментуючи роботу народних обранців.

"Я хотів би звернути увагу, що незважаючи на те, що сьогодні у нас такий кадровий день, але ми, на жаль, сьогодні не побачили конструктивних пропозицій щодо того, як буде модернізуватися наша країна, як буде змінюватися країна на краще. Ми не бачимо ні програм, наприклад, модернізації системи транспорту, подолання кризи, яка є в транспорті, в інфраструктурі, економіка так само буде презентуватися. На жаль, немає ні конкретних макроекономічних показників, ні показників ефективності і в цілому це все - порожні дискусії, які пов'язані виключно зі змінами сфер впливу, які на сьогоднішній день є в провладному колі і пов'язані з Офісом президента", - зазначив він.

При цьому політик додав, що "безумовно, Порядок денний не вичерпується виключно кадровими питаннями, і на черговій, і на позачерговій сесії є законопроекти, які, на жаль, не те що суперечать національним інтересам - вони є неконституційними".

Як приклад Колтунович навів банківський закон: "ми знаємо з вами, що банківське законодавство, яке культивується в законодавчій практиці на сьогодні, не відповідає національним інтересам. Більш того, ми бачили, що та діяльність, яка тривала в 2014 році в банківському секторі, призвела до ліквідації значної кількості банків. Ми втратили зі 180 банків... на сьогоднішній день у нас лише 73 банки, з них 33 із іноземним капіталом. Майже більш ніж удвічі зменшилася кількість позичальників і вкладників банків. Що ми бачимо натомість: законодавчі ініціативи, які пропонуються окремими депутатами від правлячої партії або від Кабінету міністрів, навпаки унеможливлюють несення відповідальності тих людей, які призвели до того, що люди стали вразливі".