Колтунович: Нинішні дії силовиків мають політичний характер та є безпосереднім тиском на Віктора Медведчука

Олександр Колтунович Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Дії силовиків, які ми бачимо сьогодні щодо опозиції, мають політичний характер та є безпосереднім тиском, насамперед на голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука. Про це заявив народний депутат від цієї політичної сили Олександр Колтунович під час включення в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Щодо результатів зараз протокол буде зафіксований. Нічого взагалі не знайшли. Але я хочу звернути увагу на те, що з грудня місяця це вже третій чи четвертий обшук. Безумовно, тут нічого немає і не може бути. Все чим займаються опозиційні політики є публічним. Більше того, ми це пов'язуємо із політичною діяльністю, насамперед Віктора Медведчука. Ми жорстко критикуємо владу, їхню соціальну, економічну тарифну політику. І знаєте, помітили тенденцію: тільки влада підвищує тарифи на газ для населення, відразу до нас приходить СБУ, тому що ми виступаємо із жорсткою критикою... Вибачте, якщо такою у нас буде політика влади, політика Зеленського, політика правоохоронних органів, то ми так далеко з вами зайдемо", - зазначив політик.

При цьому Колтунович наголосив, що дії силовиків стосувалися виключно постаті Віктора Медведчука: "Тиск здійснюється безпосередньо на нього, і слідчі дії проводили у приміщеннях, які насамперед стосуються його".

При цьому Колтунович додав, що "Опозиційна платформа - За життя", незважаючи на цей тиск, все одно відстоюватиме цінності та інтереси своїх виборців, програму партії, ті ідеали, з якими вони йшли на вибори.

"Ну і найголовніше - це країна наша, ми будемо і далі боротися і за землю, і за тарифи, і за все інше для того, щоб громадяни України жили гідно", - резюмував він.