Керівника "Центренерго" звільнили після заяв про "повну готовність" до опалювального сезону

"Центренерго" 

spfu.gov.ua

Обов'язки генерального директора поклали на Віталія Довгаля

Наглядова рада компанії "Центренерго" звільнила в.о. генерального директора Юрія Власенка і поклала відповідні обов'язки на Віталія Довгаля. Про це повідомила прес-служба "Центренерго".

Зазначається, що Довгаль працював членом дирекції "Центренерго" з лютого 2021 року. Своєю чергою, Власнко очолював компанію як антикризовий менеджер з лютого 2021 року, коли відбулася зміна керівництва підприємства.

Нагадаємо, 30 вересня на сайті "Центренерго" з'явилося повідомлення про повну готовність до осінньо-зимового періоду. Це здивувало учасників ринку та профільних експертів, адже компанія працює з мінімальним складом - 4 блоки на всі три ТЕС. І кожна станція має великі проблеми із забезпеченням вугіллям.

Новини за темою: На Калуській ТЕЦ вичерпалися запаси вугілля, - Міненерго

Раніше повідомлялося, що Україна відновила державний контроль над одним з найбільших підприємств енергетичної галузі - ПАТ "Центренерго". "Центренерго" має три теплові електростанції: Трипільська ТЕС у Київській області, Зміївська ТЕС у Харківській області та Вуглегірська ТЕС у Донецькій області.