Голова ТСК у "справі вагнерівців" Мар'яна Безугла продовжує зривати роботу комісії та покривати злочинців, - Кузьмін

Ренат Кузьмін Фото з відкритих лдерел

Керівник Тимчасової слідчої комісії у "справі вагнерівців", нардеп від "Слуги народу" Мар'яна Безугла продовжує зривати роботу комісії, заявляючи, що розслідування затягується нібито через вихід зі складу ТСК представника від фракції "Європейська солідарність". Тим самим Безугла фактично гальмує розслідування і, можливо, покриває злочинців у владі.

Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогоднішні істеричні заяви голови ТСК Мар'яни Безуглої про те, що розслідування "справи вагнерівців" знову затягується, слід розуміти виключно як чергову спробу зірвати роботу комісії", - зазначив Кузьмін.

За його словами, під надуманим приводом, що виправдовує "неможливість" працювати, Безугла навмисне блокує розслідування "справи вагнерівців".

"Цілий місяць мадам гальмувала розслідування під приводом того, що фракції ЄС і "Голос" не делегували до ТСК своїх представників. Після того, як фракції все ж таки направили своїх представників до ТСК, Безугла знову заблокувала роботу. Цього разу через незгоду з тим, що її заступником в комісії Рада призначила представника ОПЗЖ. Сьогодні нова істерика на стару тему "Все пропало" і заява, що вона не може провести перше засідання ТСК, тому що фракція ЄС на знак протесту проти блокування роботи ТСК відкликала свого представника зі складу комісії...

Як бачите, "головний реформатор СБУ", заступник керівника Комітету Ради з національної безпеки і за сумісництвом голова ТСК у "справі вагнерівців" навмисне блокує розслідування фактів державної зради і робить все для того, щоб поховати найважливіше для національної безпеки країни розслідування. Як думаєте, в чиїх інтересах діє Мар'яна Безугла, представник президентської фракції "Слуга народу" в Раді? І чи не скоює вона злочин проти українського народу, покриваючи злочинців?" - задається питанням Ренат Кузьмін.

Раніше у червні Ренат Кузьмін повідомив, що Мар'яна Безугла понад місяць саботує роботу ТСК у "справі вагнерівців", можливо, щоб "відмазати" зрадників із Банкової.

"Чого й слід очікувати: "слуга народу" Мар'яна Безугла відмовилася працювати головою слідчої комісії у "справі вагнерівців" та інших актуальних справах про державну зраду, якщо її заступником у комісії буде Ренат Кузьмін. Так і написала у себе у ФБ: "... Не вважаємо за можливе..." - і опублікувала лист Арахамії до керівництва фракції ОПЗЖ з цього приводу. Щоправда, без підпису самого Арахамії", — написав Кузьмін.

Також він додав: "Нагадаю, що за законом про ТСК слідча комісія у справі "вагнерівців" вже місяць як мала розпочати роботу і за цей час провести не менше двох засідань. На жаль, Мар'яна Безугла замість розслідування "справи вагнерівців" формує склад комісії зі зручних і слухняних "підлеглих".

Після цього керівництво фракції "Опозиційна платформа - За життя" вимагало звільнити Безуглу з посади голови Тимчасової слідчої комісії у "справі вагнерівців" через саботаж і блокування роботи ТСК.