Катастрофа МН17: У суді озвучили єдину версію

Катастрофа МН17

AFP

Суддя не уточнив, про яку саме модифікацію ракети йдеться

Малайзійський літак Boeing-777 збили над Донбасом у 2014 році ракетою зенітно-ракетного комплексу "Бук". Про це заявив головуючий суддя Хендрік Стейнхейс, передає "РИА Новости".

Наголошується, що інших версій слідство не розглядає. Водночас суддя не зазначив, про яку саме модифікацію ракети йдеться.

"Експерти заявили, що пошкодження літака можна порівняти з пошкодженнями внаслідок пострілу з ракетного комплексу "Бук"... Слідча група дійшла висновку, що будь-який сценарій про те, що інша ракета могла збити літак, є неправдоподібним", - сказав Стейнхейс.

Новини за темою: Катастрофа МН17: Слідство не знайшло останки двох жертв

Нагадаємо, раніше під час розгляду справи про збитий малайзійський літак Boeing-777 над Донбасом у 2014 році у залі суду показали фото уламків ракети "Бук", яка могла влучити у повітряне судно.

Також журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв заявив, що багато доказів, які підтверджують один одного, свідчать про те, що саме Росія надала ракету, якою збили літак над Донбасом у 2014 році. Водночас він зауважив, що в Bellingcat бачили більше доказів, ніж ті, які були представлені в суді.