Кадрові перестановки в Кабміні можуть стосуватися трьох-п'ятьох осіб, - Арахамія

Фото з відкритих джерел

Наступного тижня планують обговорювати це питання

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив, що кадрові перестановки в Кабміні можуть стосуватися трьох-п'ятьох осіб. Про це повідомляє видання Цензор.нет.

"Ми просто перенесли, зважаючи на те, що порушили питання щодо відсторонення спікера, це потребувало всього, так би мовити, менеджерського впливу. Це складний процес. Тому перенесли на тиждень всі інші кадрові питання. Наступного тижня ми плануємо це питання обговорювати. Потім, через тиждень, коли буде пленарний тиждень, вже втілюватимемо в життя", - сказав Арахамія.

Новини за темою: Голова Верховного Суду Валентина Данішевська йде у відставку

За його словами, кадрові питання "розділять на два транші".

"Ми казали, що це може бути троє-четверо, можливо, троє-п'ятеро осіб. Потрібен просто час, щоб провести співбесіди, висунути кандидатів, надати їм можливість подати документи, декларації тощо, і потім вже голосувати в залі", - сказав голова фракції СН.

Раніше повідомлялося, що депутати Верховної Ради України проголосували за відставку голови ВР Дмитра Разумкова. За його відставку проголосували 284 народних депутати. Згодом депутати обрали нового спікера Верховної Ради України. Ним став Руслан Стефанчук, який до цього був на посаді віце-спікера.