Качура про скандальне висловлювання Третьякової: Покарання не повинно обійтися вибаченням

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура Фото з відкритих джерел

Покарання для Галини Третьякової за її висловлювання про смерть Полякова не повинно обійтися вибаченням. Про це в ефірі "Першого Незалежного" сказав народний депутат України від партії "Слуга народу" Олександр Качура.

"Я вважаю, якщо в чаті таке починають писати, то, в принципі, він не потрібен. Якщо треба, можемо говорити один з одним тут, в залі, вирішувати якісь питання. Якщо говорити з приводу покарання - це точно не може обійтися вибаченням. З усією повагою до Галини Третьякової, але треба все ж тут про людські цінності якісь говорити. І я бачу, що зараз по залу люди кажуть, що треба відкликати з посади голови комітету, а можливо, виключати з фракції. Це не я вам кажу, це говорять всередині нашої фракції, чую, що зараз по залу лунають, які пропозиції є. Тому це рішення буде прийматися на наступному засіданні фракції, і я особисто схиляюся до тієї думки, яку озвучать колеги", - сказав Качура.

Раніше повідомлялося, що народний депутат Верховної Ради IX скликання від партії "Слуга народу" Галина Третьякова оскандалилася у Верховній Раді після свого коментаря про смерть народного депутата Антона Полякова.