Качний порівняв Зеленського з Аль Капоне: Мафіозі сів до в'язниці, тому що не платив податки. Така ж доля має чекати і Зеленського

Олександр Качний Фото з відкритих джерел

Американського мафіозі Аль Капоне посадили до в'язниці, тому що він не платив податки. Така ж доля має чекати чинного президента України Володимира Зеленського, який потрапив в скандал з офшорами. Таку думку в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" висловив народний депутат від ОПЗЖ Олександр Качний.

"Ви вже знаєте, як садили Аль Капоне в Америці, вбивця творив різні беззаконня, але найпростіше, що вони могли довести, це те, що він не платить податки, тому глава мафії сів тільки тому, що він не платив податки. У нас найпростіший доказ - це отримав дохід, не задекларував, будучи чиновником вищого рангу, отримуй, будь ласка, кримінальну відповідальність. Ось така попереду доля (у Зеленського, - ред.)", - сказав Качний.

Нагадаємо, Офіс президента прокоментував офшорний скандал з Володимиром Зеленським і назвав його конспірологією. 

Раніше, іноземні журналісти з'ясували, що президент України Володимир Зеленський передав 25% своїх акцій в офшорній компанії близькому другу, який зараз працює його радником.