Кабмін затвердив заходи з протидії поширенню штаму коронавірусу "Дельта"

Фото з відкритих джерел

Зокрема, іноземцям, які прибули з низки країн, необхідно здати експрес-тест

Кабінет міністрів України затвердив рекомендації Ради національної безпеки і оборони з протидії поширенню штаму коронавірусу "Дельта". Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Зазначено, що тепер проводитимуть контроль стану здоров'я осіб, які прибули з країн, де цей штам COVID-19 є поширеним. Для цього планують розгорнути пункти тестування на визначення антигену в пунктах пропуску через держкордон.

Для в'їзду до України іноземцям (крім власників виду на проживання) та особам без громадянства старше 12 років, які прибувають з Індії, Великої Британії, Росії та Португалії або перебували в цих країнах не менше ніж 7 днів протягом останніх двох тижнів, необхідно на пунктах пропуску здати експрес-тест на антиген. Вони зможуть потрапити до країни за умови негативного результату тесту.

Якщо такі іноземці відмовляться від тестування або матимуть позитивний результат експрес-тесту, їм відмовлять у в'їзді до України.

Новини за темою: У МОЗ заявили, що вакциновані громадяни захищені від коронавірусу "Дельта"

Нагадаємо, нещодавно Рада національної безпеки і оборони України розробила рекомендації для громадян та державних установ, які мають на меті допомогти у боротьбі з поширенням штаму коронавірусу "Дельта". Громадян закликали вакцинуватися від коронавірусу та дотримуватися протиепідемічних заходів.