Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Кабмін обіцяє врахувати пропозиції щодо напрямків використання "тисячі Зеленського"

Наразі опрацьовується можливість користування цими коштами певних категорій громадян, зокрема пенсіонерів

Засідання Кабміну Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв, що уряд врахує пропозиції щодо напрямків використання тисячі гривень за вакцинацію. Про це він сказав під час Години запитань до уряду в Раді, передає "Економічна правда".

"Усім повністю вакцинованим українським громадянам, які мають відповідні ковід-сертифікати в "Дії", буде виділено на віртуальні картки 1 тисячу гривень. Програма запрацює з 19 грудня цього року й діятиме 12 місяців", - нагадав Шмигаль.

Він додав, що програма спрямована на підтримку 5 напрямків бізнесу, які найбільше постраждали від коронакризи та де є загроза втрати робочих місць. Зокрема, це креативні індустрії та сфера внутрішніх перевезень. Загалом програмою зможуть скористатися майже 6 тисяч суб’єктів підприємництва.

"Програма насамперед підтримає цей бізнес. А люди отримають можливість скористатися 1 тисячею гривень через "Дію", щоб отримати додаткові послуги. Важливо, що ці кошти не будуть оподатковуватися і не враховуватимуться при розрахунку субсидії", - додав глава уряду.

Новини за темою: Українцям нараховуватимуть 1000 грн за вакцинацію на віртуальні платіжні картки, - Шмигаль

За його словами, наразі опрацьовується можливість користування цими коштами певних категорій громадян, зокрема пенсіонерів або мешканців сіл.

"На момент запуску програми ці деталі також будуть озвучені й представлені суспільству. Ми врахуємо конкретні пропозиції народних депутатів і громадян України", - пообіцяв Шмигаль.

Нагадуємо, президент Володимир Зеленський заявив, що кожен, хто зробить два щеплення, отримає від держави тисячу гривень.

Нещодавно Верховна Рада прийняла за основу законопроект №6297, який передбачає виділення на підтримку підприємців у карантин 3 млрд грн.