Кабінет міністрів призначив нового голову "Укравтодору": Ним став Євген Кузькін

Кузькін обійматиме посаду до 19 травня 2022 року

Укравтодор. Фото: blog.navizor.com

Кабінет міністрів призначив Євгена Кузькіна новим головою Державного агентства автомобільних доріг України. Про це йдеться в розпорядженні № 1082-р, опублікованому на Урядовому порталі.

"Призначити Кузькіна Євгена Юрійовича Головою Державного агентства автомобільних доріг України", - йдеться в тексті розпорядження.

Так, Кузькін буде обіймати посаду голови "Укравтодора" до 19 травня 2022 року з оплатою праці відповідно до законодавства.

Новини за темою: "Укравтодор" отримав кредит на 376 млн доларів для фінансування "Великого будівництва"

Зазначимо, Євген Кузькін - доктор економічних наук, має почесне звання "Заслужений економіст України". Нагороджений орденом "За заслуги" ІІ ступеня.

Впродовж кар’єри працював на експертних і керівних посадах у Фінансовому управлінні Харківської ОДА, Державній податковій інспекції у Харківській області, обіймав посаду заступника міністра фінансів України, очолював Департамент місцевих бюджетів Міністерства фінансів України та Департамент планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності "Укравтодору".

З червня 2020 року перебував на посаді першого заступника голови "Укравтодору".

Нагадаємо, у рамках національної програми з відновлення мостів "Укравтодор" провів масштабне обстеження мостового господарства та нарахував 169 аварійних мостів.