Іванько: Це ще питання, хто насправді на першому місці - ОПЗЖ Медведчука чи "слуги" Зеленського

Facebook

Головна причина зниження рейтингів партії "Слуга народу" полягає в тому, що Зеленський перетворився на "Порошенка №2". Про це написала у Facebook блогер Світлана Іванько, аналізуючи результати соціологічного опитування від компанії "Роботизовані Телесистеми".

Іванько прогнозує, що "Слуга народу" Володимира Зеленського і далі буде втрачати підтримку.

"На першому місці "Слуга народу" Зеленського з 22,1%. Але, мабуть, це ненадовго. Люди в соціальних мережах висловлюють обурення і пишуть, що не може бути у партії влади такого рейтингу. Пишуть, що насправді у "слуг" Зеленського максимум 15%. Подивитися. Якщо тенденція падіння продовжиться, то скоро дійсно буде 15%", – зазначає блогер.

Іванько пояснює, що українці два роки тому голосували за зміну політичного курсу країни, а в результаті Зеленський став "Порошенком № 2".

"У чому причина падіння рейтингу "слуг"? У тому, що 2 роки тому ми голосували проти Порошенка і за перезавантаження влади. А що змінилося? Як пишуть люди в соцмережах, не змінилося нічого, крім особи на тлі президентського штандарта. А сам Зеленський перетворився на "Порошенка № 2", - підкреслює блогер.

За словами Іванько, 20,3% "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука свідчать, що опозиція утримує свої позиції.

"Незважаючи на беззаконня і репресії влади, опозиція тримається. "Опозиційна платформа - За життя"" Віктора Медведчука сьогодні може розраховувати на підтримку 20,3% виборців. А можливо і більше. Якщо врахувати, що статистична похибка опитування РТС 2,8%, то ще питання, хто насправді на першому місці-партія влади Зеленського або опозиція на чолі з Медведчуком", – ділиться своєю думкою блогер.

Іванько нагадує, що влада на чолі з Зеленським "по свавіллю" відключила опозиційні телеканали, але при цьому суспільне невдоволення лише наростає.

"Так, Зеленський і компанія зі свавілля відключили опозиційні телеканали (112, NewsOne, ZIK), але ж невдоволення людей нікуди не поділося. У країні економічна криза, а при владі безпорадні дилетанти. Вакцинацію "зелені" провалили, за 2 місяці всього 419 осіб отримали дві дози вакцини. Тому ті українці, хто в 2019 році голосували за мир і проти Порошенка, сьогодні розчарувалися в Зеленському і підтримують ОПЗЖ Медведчука. І високий рейтинг опозиції вселяє надію, що бій ще не закінчений", – підкреслює блогер.

"Цікаво, що робитиме Порошенко, у якого тепер Зеленський відбирає виборців? Поки що у Єесівців Порошенка 15,9%. Але тепер за одного і того ж виборця б'ються і Порошенко, і Зеленський, і Тимошенко, і Смешко, не рахуючи всяких тягнибоків і садових. Так, 10,1% "Батьківщини" говорять про те, що Юля на тлі Порошенка і Зеленського загубилася. Вона як почала на президентських виборах копіювати гасла Порошенка, так і продовжує. Дорога в нікуди", - підсумовує блогер Світлана Іванько.