Істинні наміри західного капіталу - повністю розграбувати, розділити на частини та продати Україну, - Кузьмін

Фото з відкритих джерел

Нардеп заявив, що розмови про європейські демократичні цінності - це все брехня

Нав'язана ззовні ідея, що Україна має прагнути до Європи і в НАТО, тому що там європейські демократичні цінності, - це ширма для прикриття справжніх намірів. А справжні наміри  західного капіталу - остаточно захопити Україну, повністю її розграбувати, на частини розділити і продати тому, хто заплатить більше.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа - За життя") Ренат Кузьмін.

Народний депутат звернув увагу на політику подвійних стандартів, коли світова спільнота висловлює занепокоєння через затримання у Білорусі колишнього головного редактора Telegram-каналу, проте тоді, коли в Україні закрили три телеканали: "112 Україна", NewsOne і ZIK, занепокоєння ніхто не висловлював.

Новини за темою: Ренат Кузьмін: Зеленський використовує проти опозиції терористичні методи

"Ось вам подвійні стандарти, ось вам вся історія, пов'язана з розвитком демократії в Україні. Тому потрібно чесно, відверто сказати, один одному дивлячись в очі: придумана, нав'язана ззовні ідея, що Україна має прагнути до Європи і в НАТО, тому що там якісь дивні та незвідані для нас європейські демократичні цінності, - все це брехня. Це все обман, ширма, димова завіса для прикриття справжніх намірів, а справжні наміри західного капіталу - захопити остаточно Україну, повністю її розграбувати, на частини розділити і продати тому, хто заплатить більше. Ще півтора-два роки, і ми побачимо, як Україна повністю перетвориться на бандерівську нацистську країну, яку, врешті-решт, розірвуть на частини і яка припинить своє існування, якщо, звичайно, ми всі не об'єднаємося в боротьбі за мир, насамперед в боротьбі проти цієї злочинної колоніальної влади, яка веде країну до повного знищення", - сказав Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Медведчук пропонує запобігти війні між Україною і РФ, в яку може бути втягнута вся Європа, - Кузьмін

Як повідомляли, під час онлайн-конференції щодо реформ в Україні прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна докладає зусиль для поглиблення взаємодії з НАТО з метою зміцнення безпеки на тлі нових викликів у Чорноморському регіоні, що відіграє стратегічно важливу роль для всього євроатлантичного простору.