"Історія повторюється": Зустріч із Байденом потрібна Зеленському для піару, - Молчанов

Президент України Володимир Зеленський та президент США Джо Байден Фото з відкритих джерел

Політичний експерт сумнівається, що американський лідер приїде до України

Президент України Володимир Зеленський хоче зустрітися з президентом США Джо Байденом для піару і для того, щоб показати опонентам всередині країни, що його сприймають як повноцінного партнера.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" заявив політичний експерт Кирило Молчанов.

Гість студії прокоментував відповідь державного секретаря США Ентоні Блінкена на заяву президента України Володимира Зеленського, який запросив президента США Джо Байдена приїхати до України з офіційним візитом цього року - у рік відзначення Україною 30-річчя Незалежності. Ентоні Блінкен, нагадаємо, зауважив, що президент США спробує знайти час для такого візиту. Кирило Молчанов сумнівається, що американський лідер приїде до України, як і його попередники на цій посаді - Дональд Трамп і Барак Обама.

Експерт зауважив, що зустріч із Джо Байденом потрібна президенту України.

"Вона (зустріч, - ред.) потрібна Зеленському, а не Байдену. Для чого? Для піару. Щоб він продемонстрував насамперед опонентам всередині України, політичній еліті, що він зустрічається з президентом, він "рукопожатный", ніхто його з рахунків не списує, що його сприймають як рівноцінного партнера, з ним ведуть перемовини", - сказав Кирило Молчанов.

Новини за темою: США розглядають можливість збільшення допомоги Україні в сфері безпеки

Гість студії нагадав, як свого часу п’ятий президент України Петро Порошенко на різних міжнародних заходах шукав зустрічі з американськими президентами, щоб зробити з ними спільне фото.

"На жаль, я думаю, історія повторюється", - резюмував політичний експерт.

Як повідомляли, державний секретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва з робочим візитом. Літак приземлився у міжнародному аеропорту "Бориспіль" 5 травня пізно ввечері.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський та державний секретар США Ентоні Блінкен провели зустріч, під час якої обговорили низку питань.