Інтерв'ю Гіркіна Гордону долучили до справи MH17

Дмитро Гордон під час інтерв'ю з Ігорем Гіркіним youtube.com

Розмову оприлюднено торік

Окружний суд Гааги долучив до матеріалів справи про збиття літака рейсу MH17 інтерв’ю колишнього ватажка незаконного збройного формування "ДНР" Ігоря Гіркіна українському журналісту Дмитру Гордону. Про це повідомив представник Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов у Twitter.

"Нове інтерв'ю Гіркіна (мається на увазі інтерв'ю українському журналісту Дмитру Гордону) долучено до справи разом із його перекладом", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у травні минулого року Дмитро Гордон опублікував інтерв'ю з Ігорем Гіркіним. Тоді кілька десятків людей закидали яйцями редакцію видання журналіста  на знак протесту проти інтерв'ю з екс-членом НЗФ.

Своєю чергою, Гордон заявив, що проводив інтерв'ю у співпраці з українськими спецслужбами, а носії із записами передали до Гааги, де розташовані, зокрема, Міжнародний суд ООН та Міжнародний кримінальний суд.

Новини за темою: Справа MH17: На суді озвучили нові записи розмов членів НЗФ про "Бук"

Нещодавно у Нідерландах поновилися судові слухання у справі про збиття літака рейсу MH17 над Донбасом у липні 2014 року. Про деталі судового засідання у справі про збиття літака рейсу МН17 читайте у нашому матеріалі.