Імовірність дострокових виборів до ВРУ: Експерт вказав на спікерські амбіції Стефанчука

Руслан Стефанчук і Дмитро Разумков Фото з відкритих джерел

Певні кола "слуг народу" не задоволені Разумковим, зауважив політолог

Руслан Стефанчук у разі початку нового політичного проекту за участі голови ВРУ Дмитра Разумкова претендує на посаду спікера парламенту.

Про це в ефірі ток-шоу "Великий день" на телеканалі "Перший Незалежний" заявив політолог Сергій Годний.

Експерт, коментуючи заяву першого заступника голови ВРУ Руслана Стефанчука щодо ймовірності розпуску Ради, зауважив, що це було сказано під час інтерв’ю "майбутнього можливого спікера українського оновленого парламенту".

"Давайте згадаємо, що ця заява була зроблена у великому розгорнутому інтерв'ю. Це інтерв'ю було зроблене для певного ЗМІ, називати який я не буду, але скажу, в якому "соусі" це подавалося. Це подавалося - особисто моя точка зору як технолога - з точки зору майбутнього можливого спікера українського оновленого парламенту... Стефанчук розповідав про себе, про свої плани, про свої очікування від нового можливого парламенту, про те, що він член команди пана Зеленського. Іншими словами, показував, що я відданий. Якщо ми це накладемо на інформацію, яка є відносно пана Разумкова, що ним певні кола "слуг народу" не задоволені, бо він все ж таки намагається діяти у рамках чинного законодавства і в РНБО навіть у нього своя власна позиція - це не всім подобається на Банковій, - то тоді стає зрозумілим, що пан Стефанчук, якого одразу ставили як №2 у ВРУ, це людина, яка претендує у разі початку нового політичного проекту паном Разумковим на посаду спікера", - сказав Сергій Годний.

Новини за темою: Дострокових виборів до Ради не буде, Зеленський цього не допустить, - Корнійчук

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук заявляв, що у президента України Володимира Зеленського є юридична підстава для розпуску Верховної Ради. Чи буде її використано, чи ні - невідомо.

Руслан Стефанчук зазначив, що формальною підставою є те, що депутати не збиралися більше 30 днів.

Додамо, заслужений економіст України Олексій Плотніков спрогнозував, що президент Володимир Зеленський не розпустить Верховну Раду, та пояснив, чому він переконаний у цьому.