Ілля Кива звернувся до ОГП щодо прокурора Полтавської області та до Нацполіції щодо Крищенка

фото з відкритих джерел

ОГП слід перевірити інформацію про причетність прокурора Полтавської області до виробництва контрафактного алкоголю і сигарет, а голові Нацполіції - розслідувати інформацію про "кришування" головою столичного главку будинків розпусти і рейдерських захоплень. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив на своїй сторінці у Facebook.

"Я як народний депутат, член Комітету з питань правоохоронної діяльності, звертаюся до Венедіктової з вимогою провести службове розслідування щодо її підлеглого, прокурора Полтавської області Антона Столітнього, який "кришує" кримінальний бізнес. За рік після свого призначення він став контролювати всю злочинність у регіоні. У мене є звернення комерсантів та аграріїв, які просять зупинити побори з боку Столітнього. Він розписав їм щомісячну мзду і обклав даниною увесь регіон", - сказав він.

Ілля Кива наголосив, що, за наявною інформацією, прокурор також "кришує" нелегальне виробництво і реалізацію алкоголю та сигарет.

"Угруповання під керівництвом такого собі Мазура організувало виробництво контрафактної горілки в Кременчуці. Ми провели невелике розслідування, і виявилося, що прокурор взяв під особистий захист цей вид злочинної діяльності. Чи причетна до цього Нацполіція - у мене немає даних, але співробітники ДФС отримують з цього гроші. У цих же цехах встановлено вивезене з непідконтрольних територій обладнання з виробництва сигарет. Прокурор області Столітній курирує виробництво контрафактної горілки, якою труяться люди", - розповів нардеп.

Ілля Кива зазначив, що у столиці злочинність покриває начальник главку Андрій Крищенко.

"Я звертаюся до начальника Нацполіції Клименка з тим, що його заступник Крищенко є "перевертнем у погонах", який "кришує" будинки розпусти, рейдерскі захоплення, перебуває на службі у бандитів, сутенерів і наркоторговців. Таким людям у Нацполіції не місце, але він зручний банді Кличка і Палатного, які з його допомогою наживаються, ведучи злочинний спосіб життя. Ні для кого не є таємницею, що вся це величезна кількість будинків розпусти в Києві належать Кличку і Палатному", - сказав він.

Політик зазначив, що злочинність і корупція в керівництві правоохоронних структур залишає населення без захисту.

"Хіба може бути порядок в країні, коли генерали, начальники областей та столиці самі є злочинцями і загрузли в цьому бруді заради грошей. Простим людям нічого не залишається, як брати в руки зброю і захищати свої оселі та життя від цього свавілля, хаосу і безладу", - сказав він.

При цьому нардеп додав: "Треба змінювати владу і залізною рукою наводити порядок в нашій країні. Садити "перевертнів у погонах", таких мерів і сутенерів, карати виробників контрафакту. Може, тоді у нас з'явиться можливість врятувати країну, прийти до миру і відновити нашу колись щасливу державу", - підсумував Ілля Кива.