Ілля Кива: Влада пішла шляхом знищення України

фото з відкритих джерел

Непрофесійна і некомпетентна влада, не маючи власної програми економічного розвитку країни, пішла курсом попередників, що ставить під загрозу майбутнє України. Про це заявив журналістам народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

"Зеленський не мав плану, у нього не існувало програми. У нас на сьогодні немає програми уряду, дорожньої карти економічного розвитку. Її просто нікому написати, ніхто не вміє. Нинішні міністри не мають ніякого відношення до виконавчої влади і державного управління. Протягом останніх двох років Україна летить в економічну прірву. "Слуги" приймають в один дотик держбюджети незрозуміло під що. Але треба пам'ятати, що партія "Слуга народу" так і не представила програму економічного розвитку, з якою вони перемогли", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що саме тому влада почала дублювати дії попередника Петра Порошенка.

"Схема ж була робоча, так-сяк кілька мільярдів попередня влада собі в кишеню поклала. Нинішні вирішили працювати так само. Політтехнологи списали риторику, і влада пішла шляхом знищення нашої країни. Але цей шлях має чітке визначення - це зрада! Нашою країною керують не артисти і не аферисти, а зрадники інтересів своєї країни і свого народу, які ведуть нас до смерті", - зазначив нардеп.

Політик також нагадав, що попередня влада йшла курсом особистого збагачення і розколу країни.

"Порошенко використовував політику "розділяй і володарюй": одних просочувати ненавистю по відношенню до інших, грати на цьому і заробляти гроші. Але ж кожен з українських президентів закінчував свою каденцію в якості мільярдера. У Порошенка ця формула успіху називається "ненависть і війна" - смерть, голод, злидні. Вражаючи цим суспільство, він вміло заробляв", - підкреслив він.