Ілля Кива про ситуацію на Донбасі: Українці гинуть на догоду політичним кон’юнктурникам

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" прагне припинення конфлікту на Донбасі, який перетворили на політичну гру, мета якої - знищити українську націю та державність. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив в ході акції за мир на сході України біля будівлі Верховної Ради 15 червня.

"У 2014 році я одним із перших взяв у руки зброю і пішов на фронт. Я залишився живим. Я бачив загибель цивільних осіб, загибель дітей, смерті товаришів. Я повернувся живим і для себе прийняв рішення, що своє життя я присвячу досягненню миру в моїй країні. У тому протистоянні, яке сьогодні роздирає і знищує нашу країну, перетворює її на випалений полігон воєнних дій, - сенсу немає! Сім років ми вбиваємо один одного, ховаємо наших дітей, наша землю за всі ці роки просякнута сльозами матерів. Я кажу як батько трьох дітей моє завдання - припинити цей збройний конфлікт. І це  позиція кожної розсудливої людини", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що прості українці стали заручниками політичних ігор, спрямованих на знищення нації та державності.

"На фронті немає дітей чиновників, там діти з простих сімей, яких призивають, а потім вбивають на догоду політичним кон’юнктурникам. Ця ситуація спрямована тільки на знищення нашої країни і нашого народу. І не треба слухати популістів, які підштовхують наших людей до кровопролиття. Їх завдання - здобувати дешеві політичні дивіденди, розраховуючись нашими життями", - зазначив нардеп.

При цьому він додав: "Ми повинні зрозуміти, що від нашої позиції та наших дій залежить майбутнє наших дітей. І ми зобов'язані зупинити це протистояння і дати шанс нашим майбутнім поколінням жити під мирним небом. ОПЗЖ сьогодні є тим форпостом, який захищає Український народ від безчестя, смерті, знищення. Ми вистоїмо, ми переможемо! Ми будемо добиватися миру, чого б це нам не вартувало!" - підсумував Ілля Кива.