Ілля Кива про позицію Кличка щодо "Північного потоку-2": Український націоналіст захищає інтереси РФ

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Німеччина повинна дати оцінку позиції мера Києва Віталія Кличка, який позиціонує себе як націоналіста і підтримує прихильників фашизму всередині України, одночасно виступаючи за запуск російського проекту "Північний потік-2". Про це народний депутат фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива заявив у своєму телеграм-каналі.

"Кличко офіційно підтримав будівництво і запуск "Північного потоку -2", маючи всередині України неофашистсько-націоналістичну позицію, а на зовнішній політичній арені є прихильником зміцнення російської економіки через пропаганду розширення економічного впливу Росії на Європу. Своєрідний шпагат українського націоналіста з неофашистською схильністю, що бореться за економічні інтереси Росії", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що має намір звертатися також до політичних сил Німеччини.

"Як лідер антифашистського руху в Україні звертатимуся до посольств Німеччини та офісу ХДС з проханням роз'яснення щодо присутності неофашиста-сутенера Кличка у передвиборчій програмі правлячої партії Німеччини. І чи є позиція і ставлення Кличка до нацистських злочинців позицією партії ХДС в цілому? І чи варто нам очікувати появи вулиці Степана Бандери або Романа Шухевича в Берліні після перемоги на виборах? Віталіку, ти наш або їхній? Чий ти все-таки, Віталіку?" - зазначив нардеп.