Ілля Кива про напад у Харкові: Прибирають чергового свідка злочинів Білецького та Коротких

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Напад на одного з лідерів харківського фанатського руху і активіста "Нацкорпусу" Артема Мошенського - це продовження низки розправ всередині націоналістичного угруповання. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив у своєму телеграм-каналі.

"Чергова публічна страта в "Азові" – намагалися прибрати свідка злочинів Білецького і "Боцмана" (Андрій Білецький та Сергій Коротких - лідери "Національного корпусу", колишні командири полку "Азов". - Ред.), які зараз посилено зачищають усіх тих, хто знає і зможе свідчити у суді про їх причетність до грабежів і вбивств людей", - сказав він.

Ілля Кива нагадав про низку смертей у полку, які правоохоронні органи кваліфікували як самогубство.

"Ярослав Бабич - повішений, Олександр Аляб'єв - застрелений, Віталій Княжий - застрелений. Звичайно, зараз вони спробують знову перекласти відповідальність і уникнути покарання, як у них виходило раніше. І щось мені підказує, що це тільки початок нового кривавого шляху", - наголосив нардеп.

Напад на А. Мошенського (позивний "Генерал") скоєно вранці 30 червня біля його будинку в Харкові. Невідомий вистрілив у шию активісту з невстановленої зброї. А. Мошенського госпіталізували. У Харкові ввели в дію план "Сирена".