Ілля Кива: Напередодні Нового року кожен з нас може створити свято дітям

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Новий рік є хорошою можливістю для кожного дорослого створити свято дітям. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя", голова Полтавської міської організації ОПЗЖ Ілля Кива заявив в ході відвідин багатодітної сім'ї полтавчан в неділю.

"Напередодні Нового Року всі дорослі мають унікальну можливість - творити чудеса. Для мене диво - це дитячі посмішки та щирий дитячий сміх. Щороку у мене традиція - вітати діток в костюмі Діда Мороза. І цей рік не буде винятком. Свою традицію я почну з відвідування сьогодні особливої багатодітної сім'ї Литвиненко", - сказав він.

Ілля Кива зазначив що в цій сім'ї, яка проживає в однокімнатній квартирі, ростуть п'ятеро дітей.

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

"Коли мені розповіли про них, я прийняв рішення спеціально приїхати в Полтаву. Вони живуть в дуже непростих умовах, і в наших силах подарувати їм сьогодні свою увагу, турботу і невеликі подарунки. Мрії, особливо дитячі, повинні збуватися!" - підкреслив політик.

Діти розповідали вірші та подарували Дідові Морозу свої картинки та власноруч знайстворані вироби. У подарунок діти отримали іграшки, солодощі, пледи - все, про що просили в своїх листах. Новорічним подарунком для батьків стала пральна машинка.