Ілля Кива: Ми встаємо на захист історії переможців і починаємо боротьбу з будь-якими проявами фашизму

ОПЗЖ

Ілля Кива: фашизм в Україні не пройде!

Громадяни України - горді нащадки великих переможців у Великій Вітчизняній війні - встають на захист історії і готові боротися з фашизмом і будь-якими його проявами. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив у ході маршу "Вони не пройдуть", організованого Всеукраїнським громадським антифашистським рухом "Патріоти - За Життя" в Києві з нагоди 9 Травня.

"Сьогодні в нашій країні фашизм набуває нової сили, проходить новий етап відродження та формування. І це проходить під прямим патронатом і пособництвом влади. Кульмінацією семирічної ганьби стала хода в столиці шанувальників дивізії СС "Галичина". І ми зрозуміли, що далі мовчати не можна. Ми - чоловіки, громадяни України, нащадки тих, хто боровся з фашизмом, сьогодні хочемо заявити всьому світу: ми готові протистояти і далі, ми готові знищувати фашизм і боротися з будь-якими його проявами. Сьогодні, в День Великої Перемоги ми прийшли в найбільш знакове місце нашої країни - до Батьківщини-Матері, щоб заявити: фашизм в нашій країні не пройде! Ми встанемо на захист історії переможців, щоб наші діти могли гордо ходити по цій землі", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що фашизм засуджено і визнано чумою ХХ століття, боротьба з фашизмом ведеться в усьому світі.

"І ми взяли на себе відповідальність згуртуватися і побороти зло, яке нищить наше майбутнє. Сьогодні ми клянемося, що в нашій країні фашизму не буде! І як би наша влада не намагалася сприяти фашистам, ми звільнимо нашу землю, як це колись зробили наші прадіди, наші діди, наші батьки. Про злочини фашистів ми повинні пам'ятати і передавати поколінням, щоб ніколи на нашій землі це зло не могло відродитися", - сказав політик.

Нардеп також зазначив, що День Перемоги є великим святом для українського народу, який зробив неоціненний внесок у боротьбу з фашизмом.

"Наші предки, наші діди віддавали свої життя, щоб сьогодні ми мали можливість бачити це небо, сонце, жити на цій землі і ростити своїх дітей. Їхні подвиги і їхні імена записані в століттях. Ми будемо вічно шанувати і пишатися актом самопожертви Радянського Солдата. День Перемоги - це свято, яке залишиться святом на століття", - підсумував Ілля Кива.

ОПЗЖ