Ілля Кива: "Київський стрілок" захищав свій дім від рейдерів у погонах

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Киянин, який забарикадувався у своїй квартирі та поранив двох поліцейських, міг стати жертвою злочинної "схеми" з рейдерського захоплення житла, яку "кришують" окремі співробітники столичної Нацполіції. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив у своєму телеграм-каналі.

"Чоловік з мисливської зброї поранив двох поліцейських і забарикадувався у своїй квартирі. Негайно послідувала оцінка заступника голови МВС Антона Геращенка, який навісив ярлики - "п’яний дебошир". Насправді ця людина намагалася захистити своє майно і життя від рейдерського захоплення, в якому активну роль відіграють окремі співробітники Національної поліції Києва. І це не виняток з правил, а система, яку побудував перевертень у погонах - начальник столичного главку Крищенко, який багато років перебуває на "зарплаті" у бандформування Кличка із Палатним. Він "кришує" будинки розпусти, "чорних" нотаріусів, бере участь у рейдерських захопленнях ", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що цю схему зловмисники реалізують щодо найбільш незахищених громадян.

"Мені неодноразово доводилося захищати права людей та зупиняти таке беззаконня. Зазвичай жертвами стають беззахисні люди - члени багатодітних сімей, матері-одиначки з дітьми, які дійсно потрапляють у боргову яму і їхнє житло незаконно виставляють на торги, у ході яких бандити викуповують його за копійки. Потім вони приходять разом із співробітниками Нацполіції і без судових рішень вдираються до квартири і викидають людей на вулицю, як собак. Але в цій історії щось пішло не так. Чоловік взяв у руки зброю і почав захищати свій дім", - розповів нардеп.

Політик також наголосив, що має намір надати юридичну допомогу цій людині, а також звернутися до правоохоронних органів.

"Я буду звертатися до ДБР, щоб провели перевірку дій співробітників Нацполіції. З якої причини вони виїхали за цією адресою, чи мали вони право вдиратися до житла. У принципі настав час розслідувати системну злочинну діяльність угрупування, яке очолює бойовий генерал, а насправді - перевертень у погонах Крищенко", - підсумував він.