Ілля Кива звернеться до Генпрокурора щодо покривання полтавськими прокурорами незаконного видобутку піску

Слово і Діло

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова повинна взяти під контроль розслідування фактів незаконного видобутку піску в Полтавській області та можливої причетності до даних правопорушення співробітників прокуратури. Про це народний депутат фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива заявив у своєму Телеграм-каналі.

"Я неодноразово повідомляв, що в області під прикриттям обласного прокурора орудує банда, яка своїми злочинними діями знищує екологічну систему області, десятки незаконних кар'єрів обслуговують фірму "Онур" бере участь у будівництві доріг за програмою президента - "Велике будівництво". У понеділок звернуся до Генерального прокурора, щоб вона взяла під контроль хід розслідування даного злочину, який можуть покривати її підлеглі", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що став свідком незаконного видобутку піску в селі Гайове.

"Перебуваючи в Полтаві на святкуванні дня міста, виявив і заблокував незаконний видобуток піску, викликав на місце співробітників поліції і зареєстрував за даним фактом заяву", - зазначив нардеп.

При цьому він додав: "Від 30 до 40 машин - сококотоников в день не можуть залишатися непоміченими для правоохоронної системи. Збиток і прибуток злочинців - порахуйте самі!"- підсумував Ілля Кива.