Ілля Кива: Пожежа на тренувальній базі "Патріотів - За життя" - це помста за спалені прапори СС

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

У ніч на п'ятницю невідомі скоїли напад на тренувальну базу Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом "Патріоти - За життя", що є помстою за спалення фашистських прапорів біля монумента Батьківщини-Матері. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив у своєму телеграм-каналі.

"Помста українських фашистів за спалені нами прапори "SS" 22.06. Сьогодні вночі спортивно-тренувальну базу антифашистського руху "Патріоти - За життя" в Києві, кинувши гранату або пляшку із запальною сумішшю, нацисти намагалися спалити", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що в ході інциденту постраждав один співробітник.

"Постраждав черговий. На місці працює ДСНС і поліція. Володимире Олександровичу, в нас точно не фашистська Німеччина?" - зазначив нардеп.

Невідомі розбили вікно, в яке закинули гранату або пляшку із запальною сумішшю, в результаті чого в приміщенні виникла пожежа. Вигоріли кілька кімнат, пошкоджено майно. Біля розбитого вікна залишилося кілька пляшок, відчувається запах бензину.

Як повідомлялося, в ході акції вшанування пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни в 80-ту річницю початку ВВВ у вівторок у Києві активісти руху "Патріоти - За життя" і народні депутати від ОПЗЖ спалили прапори Третього рейху, 6-ї танкової дивізії СС і прапор СС "Галичина".