"Тепер це партія імені однієї людини": Низка депутатів "Голосу" заявили про вихід із політсили

Кіра Рудик Фото з відкритих джерел

Партійці незадоволені керівництвом Кіри Рудик та політичним курсом "Голосу"

Народні депутати від "Голосу" Олександра Устинова, Ярослав Юрчишин, Соломія Бобровська і Ольга Стефанишина написали заяву про вихід з партії. Про це політики повідомили у соцмережах. 

Олександра Устінова заявила, що більшість депутатів не братимуть участі у з'їзді "Голосу" 29 липня та залишають лави політсили. За її словами, Кіра Рудик та контрольована нею політична рада партії штучно створили умови, за яких 75% членів партії не будуть представлені на з'їзді. Таким чином, на зборах будуть представлені тільки ті, хто лояльний до лідера фракції Рудик.

"Finita la commedia, або з'їзд "Голосу" сьогодні як чергова профанація керівництва та цементування контролю Кіри Рудик над партією. Більшість народних депутатів не братимуть участі у з'їзді партії "Голос" та виходять із партії... "Голосу" більше не існує як партії, за якою стояли потужні команди та осередки. Тепер це партія імені однієї людини - Кіри Рудик, яка (партія) існує виключно на папері", - написала у Facebook Устінова та опублікувала фото заяви про вихід із партії. 

Facebook

Про вихід з "Голосу" заявили також депутати Ярослав Юрчишин і Соломія Бобровська. Ольга Стефанишина повідомила про свій вихід із партії на клаптику туалетного паперу. 

Facebook

"Більшість визначних угод укладають на серветках, а така - хіба на туалетному папері. Прошу виключити мене з членів політичної партії "Голос", - написала вона. 

Facebook

Позицію однопартійців публічно підтримали Роман Лозинський та Юлія Клименко

Нагадаємо, ще на початку червня колишній кандидат від "Голосу" на виборах мера у Києві, один із фронтменів партії і телеведучий Сергій Притула заявив про вихід із партії. Причиною цього стали дії нового керівництва в особі Кіри Рудик та зміна курсу політсили.

Через кілька днів Соломія Бобровська заявила, що з партії можуть вийти ще 10 народних депутатів. Менше ніж за тиждень у парламентській фракції партії "Голос" оформили розкол: рівно половина депутатів створили власне об'єднання "Справедливість" та висловили недовіру Кірі Рудик та Ярославу Железняку.