"Гроші люблять тишу": Шмигаль загадково відповів на запитання щодо термінів траншу МВФ

За його словами, Україна має абсолютно позитивну співпрацю з МВФ

Денис Шмигаль

Delo.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль поки не може назвати термінів надання Міжнародним валютним фондом траншу кредиту Україні. Наразі відбувається плідний діалог. Про це він заявив під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі, передає "РБК-Україна".

"Гроші люблять тишу, всі це знають. У нас дуже плідний діалог, сьогодні триває місія, і я не маю повноважень робити будь-які стейтменти стосовно цього приводу", - сказав він у відповідь на питання щодо траншу.

За його словами, Україна має абсолютно позитивну співпрацю з МВФ. "Ми виконали абсолютно всі макропоказники", - сказав Шмигаль і додав, що в липні було ухвалено 12 законів з Меморандуму з МВФ.

"Ми працюємо з МВФ, ми працюємо з Європейською комісією і маємо позитивний стейтмент щодо отримання макрофінансової допомоги буквально в найближчі, я не буду казати дні, але тижні", - заявив прем'єр.

Новини за темою: Україна виконала умови для отримання другого траншу від ЄС, - Шмигаль

Відзначимо, що 14 вересня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що черговий транш МВФ повинен надійти до України в кінці листопада або на початку грудня. Прем'єр-міністр додав, що Україна виконала всі умови для отримання чергового траншу.

Нагадаємо, 21 вересня в Україні розпочала роботу місія Міжнародного валютного фонду. Очікується продовження обговорень з владою України першого перегляду програми, підтримуваної МВФ.