Гройсмана, Яценюка чи Тимошенко у владі не побачите, - Зеленський

РБК-Україна

Президент переконаний, що чинний уряд, враховуючи складні часи, працює непогано

Президент України Володимир Зеленський не має наміру запрошувати до своєї команди Володимира Гройсмана, Арсенія Яценюка і Юлію Тимошенко - політиків, які свого часу обіймали посаду прем'єр-міністра і мають великий політичний досвід. Про це Зеленський сказав на прес-конференції в четвер, відповідаючи на запитання журналіста про те, чи розглядає він таку можливість, повідомляє "Укрінформ".

"Якщо ви маєте на увазі людей з величезним досвідом, як Володимир Гройсман, Арсеній Яценюк і Юлія Тимошенко, то таких людей з таким досвідом ви не побачите (у владі, - ред.)", - зазначив Зеленський.

Він переконаний, що чинний уряд, враховуючи складні часи, працює непогано. "Я вважаю, що за часів COVID, економічної кризи та війни вони дуже непогано працюють. Моя філософія і політика прем'єр-міністра полягає в тому, що нічого страшного, якщо та чи інша персона, той чи інший міністр не може виконувати повністю 100-відсотково свої обов'язки або те, що він або вона обіцяють. Тоді пропонуємо Раді звільнити того чи іншого міністра і замінити на іншого", - сказав глава держави.

Він зазначив, що "нові обличчя", які прийшли працювати у владу з початку його президентської каденції, вже також мають певний досвід і залишаються працювати в ім'я держави.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка міністром охорони здоров'я. Свої голоси за це рішення віддали 262 депутати.

Голову "Укравтодору" Олександра Кубракова призначили міністром інфраструктури. Це рішення підтримали 284 народні депутати.

Також повідомляли, що Верховна Рада призначила на посаду міністра економіки та першого віце-прем'єра Олексія Любченка. Свої голоси за це рішення віддали 293 депутати.