Говорили про стягування військ РФ до кордону з Україною: Столтенберг і Блінкен провели розмову

Чиновники також обговорили питання порядку денного зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО, наміченої на 30 листопада - 1 грудня

Shutterstock

Держсекретар США Ентоні Блінкен і генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг сьогодні провели телефонну розмову, під час якої обговорили дії Росії на кордоні з Україною, а також питання майбутньої зустрічі голів МЗС країн НАТО. Про це повідомив речник Держдепартаменту США Нед Прайс, передає "УНН".

"Держсекретар Ентоні Блінкен обговорив сьогодні з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом... повідомлення про незвичайну військову активність Росії поблизу України", - сказав Прайс.

Новини за темою: США мають намір виділити додаткове фінансування на озброєння України

Зазначається, що чиновники також обговорили питання порядку денного зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО, наміченої на 30 листопада - 1 грудня.

Зокрема, Блінкен заявив, що "з нетерпінням чекає зустрічі міністрів закордонних справ у Ризі і діалогу по всьому спектру питань, що стоять перед НАТО".

Нагадаємо, речник Держдепу Прайс повідомив, що США готуються до "непередбачених обставин" у зв'язку зі скупченням військ Росії біля кордонів України. Вашингтон не може публічно розкрити інформацію настільки широко, наскільки це робить на консультаціях з європейськими та українськими партнерами.