Голова Закарпатської обласної організації політпартії ОПЗЖ Іван Чубирко виступив із гучною заявою щодо політичних репресій у бік Віктора Медведчука (документ)

Іван Чубирко Фото з відкритих джерел

Голова Закарпатської обласної організації політпартії ОПЗЖ Іван Чубирко виступив із гучною заявою від фракції щодо політичних репресій у бік Віктора Медведчука під час засідання чергової сесії Закарпатської облради. Про це повідомляє "Перший.com.ua".

До Вашої уваги текст документу:

"Шановний голово Закарпатської облради, шановні депутати! Партія "Опозиційна платформа – За життя" у Закарпатті виступила з публічною заявою "Ні - політичним репресіям!" і тим самим підтримала своїх однопартійців по всій Україні. Ми одноголосно засуджуємо незаконні дії влади стосовно голови Політради ОП-ЗЖ Віктора Медведчука.

По всій Україні відбулися збори депутатів обласних, міських, районних, селищних і сільських рад усіх рівнів через незаконні звинувачення в бік Віктора Володимировича Медведчука. Ми вважаємо, що дії влади щодо нього є неприхованою спробою політичної розправи за принципову позицію парламентарія. Наміри і прагнення влади відправити за ґрати Віктора Медведчука провалилися. Вже перші судові слухання у цій вигаданій “справі” показали, що всі так звані докази сфальсифіковані. А запобіжний захід у вигляді домашнього арешту – це лише результат безпрецедентного політичного тиску на суд керівною верхівкою України.

"Опозиційна платформа – За життя" Закарпаття заявляє, що політичний тиск на Віктора Медведчука – це явний показник диктатури і беззаконня. Ми проти антидемократичних, неконституційних та неприпустимих дій з боку президента Зеленського та його команди!

Віктор Медведчук – політик слова і рішучих дій, закарпатцям, як нікому іншим, відомо про чітку і тверду позицію В. Медведчука, про його виконані обіцянки і масштабну допомогу. Згадати лише початок пандемії в Закарпатській області, коли у два етапи всі медичні заклади області миттєво були оснащені всіма необхідними захисними костюмами для медперсоналу, засобами захисту, масками, дезінфекторами і т.д. Медична допомога від Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко надійшла великими масштабами, аби максимально охопити всі медзаклади краю. Крім того, Мукачево та Воловець отримали надсучасні апарати – ШВЛ для допомоги у боротьбі з коронавірусом.

За будь-яких обставин Віктор Медведчук підтримує і не забуває про жителів Закарпаття, їх безпеку та добробут, тому наша партійна організація вимагає від влади відмовитися від всіх фальсифікованих звинувачень і зупинити репресії проти Голови Стратегічної і Політичної ради нашої партії Віктора Медведчука та інших наших однопартійців. Вимагаємо припинити тиск на суд і залишити спроби перетворення України на тоталітарну резервацію! Усіма законними методами ми будемо захищати від свавілля влади наших однопартійців, українських громадян і відновлювати верховенство права в Україні".

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел