Голова наглядової ради НАК "Нафтогаз України" ініціювала відсторонення Вітренка через припис НАЗК

Юрій Вітренко Facebook/Юрій Вітренко

Вітренко заявив, що збирається оскаржити в суді припис НАЗК про скасування призначення його головою "Нафтогазу"

Голова наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Клер Споттісвуд заявила, що ініціює відсторонення голови правління Юрія Вітренка через припис Національного агентства з питань запобігання корупції. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я скликала позачергове засідання наглядової ради, щоб обговорити відсторонення голови правління. З метою забезпечити дотримання високих стандартів належного корпоративного управління, я вважаю, що таке відсторонення відповідає інтересам "Нафтогазу" та України", - йдеться в заяві Споттісвуд.

За її словами, Вітренко відмовився добровільно призупинити виконувати свої обов'язки на цей період. Він також не став проводити будь-які консультації з членами правління або наглядової ради щодо свого рішення оскаржити припис НАЗК.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції здійснювало моніторинг щодо дотримання вимог законодавства з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів під час призначення Юрія Вітренка головою правління НАК "Нафтогаз України".