Голосування за нового спікера і віце-спікера ВР відбудеться 8 жовтня, - Арахамія

Фото з відкритих джерел

Крім Олександра Корнієнка та Руслана Стефанчука, за крісло голови ВР хочуть поборотися й інші народні депутати

На п'ятницю, 8 жовтня, в парламенті заплановано голосування за призначення нового спікера і віце-спікера Верховної Ради України. Про це сьогодні, 6 жовтня, повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в кулуарах парламенту, передає телеграм-канал VESTI.

"Я думаю, у п'ятницю (буде голосування, - ред.). Нам потрібно провести засідання фракції і визначити в обід обидві кандидатури, а потім ми будемо голосувати", - цитує слова Арахамії "Українська правда".

За словами Арахамії, окрім голови партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка та віце-спікера Руслана Стефанчука, за крісло голови Верховної Ради хочуть поборотися й інші народні депутати. Однак прізвища цих кандидатів він не назвав.

За словами Арахамії, звільняти Дмитра Разумкова з посади голови парламенту будуть 7 жовтня, після цього "Слуга народу" запланувала засідання фракції.

Новини за темою: "Я буду відстоювати своє право": Разумков пообіцяв піти до суду, якщо у нього спробують забрати депутатський мандат

Варто зазначити, що міжнародні політики та експерти висловлюють стурбованість через ініціативу "слуг народу" відсторонити спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Про це повідомила заступник директора Євразійського центру Атлантичної ради США Мелінда Харінг.

Нагадаємо, народні депутати відсторонили голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова від ведення двох пленарних днів ВР. За відсторонення Разумкова проголосували 240 народних депутатів.  

Раніше Дмитро Разумков розповів, що робитиме після відсторонення. Він планує багато працювати і створити власну велику команду.