Годний про статтю Медведчука: Усі проблеми України розпочалися після того, як вона перестала бути багатовекторною

Фото з відкритих джерел

Сергій Годний вважає маніпулятивною думку про те, що багатовекторність не допомогла Україні

Усі проблеми України почалися після того, як вона перестала бути багатовекторною. Думка про те, що багатовекторність не допомагала, є маніпуляцією і брехнею. Про це, коментуючи статтю голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", нардепа Віктора Медведчука, заявив політолог Сергій Годний. Передає "Перший Незалежний".

"На моє переконання, поки Україна була з курсом багатовекторності позаблокової держави у нас, все було гаразд. І з територіями, і зі сходом України, і з внутрішнім розумінням перспектив розвитку держави. У нас зростала економіка, ми не були об’єктом агресії, те що говорять, що нам не допомогла багатовекторність, це брехня, це маніпуляція відверта", - сказав Сергій Годний.

Він додав, що проблеми України почалися після того, як влада заявила про свій намір "інтегруватися кудись незрозуміло куди". 

"Наші плани про цю інтеграцію, точніше плани політичної еліти, не співпадали зі стратегічними безпековими планами сусідніх братніх нам держав. Тому вони відверто нам сказали, і наслідки ми вже пожинаємо сьогодні", - додав Сергій Годний.

Політолог вважає, що відновлення багатовекторності є єдиним шляхом України, однак подібні питання потрібно узгоджувати з народом. 

Нагадаємо, 23 серпня на сайті "Опозиційної платформи - За життя" вийшла стаття "Якою може бути Україна? Якою бути Україні?" авторства голови політради партії, народного депутата Віктора Медведчука. У ній він серед іншого пише, що українська державність в небезпеці, і головна небезпека виходить від обмеженості, непрофесіоналізму і жадібності тих, хто керує країною.

"Досконала, демократична, вільна і щаслива Україна існує тільки в головах окремих громадян. На ділі все не так. Українська державність в небезпеці, і головна небезпека виходить від обмеженості, непрофесіоналізму і жадібності тих, хто країною керує", - зазначив політик.