Глави МЗС Грузії та Молдови в понеділок відвідають Україну

Міністерство закордонних справ

фото - з відкритих джерел

Глави української, грузинської та молдовської дипломатії проведуть переговори, ключовими темами яких стануть європейська інтеграція трьох держав, пріоритети розвитку Східного партнерства ЄС

17 травня в.о. прем’єр-міністра, міністр закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Ауреліу Чокой та віцепрем’єр-міністр, міністр закордонних справ Грузії Давід Залкаліані відвідають Україну зі спільним робочим візитом на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"Глави української, грузинської та молдовської дипломатії проведуть переговори, ключовими темами яких стануть європейська інтеграція трьох держав, пріоритети розвитку Східного партнерства ЄС та підготовка до його саміту цьогоріч, спільні зусилля зі зміцнення регіональної безпеки", - йдеться в повідомленні.

В Міністерстві також додали, що о 13.15 троє міністрів підпишуть спільний меморандум та зроблять заяви для ЗМІ.

Нагадаємо, раніше з першим офіційним візитом Україну відвідав міністр економіки, фінансів і відновлення Франції Брюно ле Меру. У Києві були підписані кілька міжурядових угод.

12 травня, президент Володимир Зеленський обговорив зі спікером Сейму Литовської Республіки Вікторією Чміліте-Нільсен деокупацію Криму і євроатлантичні перспективи України.

Також 6 травня під час офіційного візиту до Києва держсекретар США Ентоні Блінкен та глави української дипломатії провели переговори про розвиток стратегічного партнерства України та США, поглиблення взаємодії у політичній та безпековій сферах, збільшення обсягів торгівлі та інвестицій.