Глава партії "Слуга народу" прокоментував рішення ЦВК не визнавати Вірастюка народним депутатом

Олександр Корнієнко Фото з відкритих джерел

Він звинуватив опонентів у спробах затягнути процес визнання Вірастюка переможцем на виборах

Фракція "Слуга народу" розцінює рішення ЦВК про відмову реєструвати Василя Вірастюка народним депутатом як виконання відповідного рішення Верховного суду. Водночас там упевнені, що політичні опоненти намагаються відтермінувати остаточну перемогу представника СН на довиборах в Івано-Франківській області. Про це заявив глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в коментарі "Стране".

За його словами, у нього немає можливості коментувати рішення окремої судової гілки влади.

"Зазначу, що юристи і час дадуть оцінку такому баченню шановного ВСУ. Партія "Слуга народу" і наш кандидат по 87 округу Василь Вірастюк були третьою стороною в цьому процесі. Ми не брали в ньому участь, і не представляли нашу позицію", - заявив Корнієнко.

Він заявив, що сьогоднішнє рішення ЦВК про відмову в реєстрації Вірастюка спрямоване саме на виконання рішення Верховного суду.

"Ми сподіваємося, що ЦВК і надалі буде проявляти високі стандарти забезпечення виборчого права наших громадян, продемонстрованих на місцевих виборах, і довиборах по двох округах. І буде приймати рішення виключно в межах і в спосіб, визначених законом", - повідомив Корнієнко.

Глава політсили підкреслив, що ця ситуація демонструє спробу політичних опонентів максимально відстрочити остаточне визнання Василя Вірастюка переможцем на виборах.

"Тим самим вони відбирають у виборців - жителів Прикарпаття - право мати свого представника в парламенті, і з його допомогою вирішувати невідкладні проблеми", - додав Корнієнко.

Нагадаємо у квітні в ЦВК повідомляли, що на довиборах до Верховної Ради, які пройшли 28 березня, переміг кандидат від партії "Слуга народу" Василь Вірастюк, який набрав 31,25% голосів. Пізніше ЦВК відмовилася реєструвати народним депутатом Вірастюка.