Глава МЗС Німеччини бачить зближення позицій Берліна і Вашингтона щодо "Північного потоку - 2"

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Маас заявив, що бачить хороші перспективи на переговорах із США

Міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас бачить хороші перспективи на переговорах з США з приводу будівництва газопроводу "Північний потік-2". Про це він заявив в інтерв'ю DW.

"В останні тижні була проведена велика підготовча робота, і я думаю, що за багатьма пунктами ми зблизилися", - сказав Маас.

Однак він не став робити прогнози з приводу того, чи буде досягнутий прорив у вже на зустрічі федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента США Джо Байдена, яка відбудеться 15 Липня.

"Важливо, що мета чітко сформульована, і я впевнений, що ми цю мету досягнемо", - підкреслив глава німецького МЗС.

На думку міністра, питання про те, коли це станеться, є вже вторинним, хоча, звичайно, було б чудово, якби суперечка була врегульована під час візиту Меркель до Вашингтона.

США продовжують активно виступати проти будівництва російського газопроводу до Німеччини, вважаючи його загрозою для енергетичної безпеки Європи. Однак на відміну від свого попередника Дональда Трампа Джо Байден веде щодо "Північного потоку-2" не настільки жорстку санкційну політику.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна і Німеччина мають різні погляди щодо будівництва російського газопроводу "Північний потік-2".