Гірше, ніж за Порошенка, - Журавський про два роки президентства Зеленського

Доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський Фото з відкритих джерел

У країні йде тотальний наступ на опозицію і встановлюється диктатура Зеленського, застеріг академік

Соціально-економічні показники свідчать, що ситуація в Україні за президента Володимира Зеленського є гіршою, аніж за попереднього очільника держави Петра Порошенка.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" заявив доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук Віталій Журавський.

Гість студії, підбиваючи підсумки двох років президентства Володимира Зеленського, зауважив, що ситуація є гіршою, аніж за попереднього президента Петра Порошенка.

"Якщо ми беремо соціально-економічні показники, то вони гірші, ніж при Порошенку", - наголосив Віталій Журавський.

Гість студії вказав на основні аспекти, проаналізувавши які він дійшов до такого висновку. Перший із них – житлово-комунальні послуги. Віталій Журавський наголосив, що в країні можна було встановити вартість газу на рівні 2,5-3,5 грн, і газу власного видобутку цілком вистачає для потреб населення. Проте цього не було зроблено, а вартість блакитного палива впливає на зростання цін на інші комунальні тарифи і товари першої необхідності. Тож замість епохи бідності в країні почалася епоха тотальних злиднів, констатував науковець. Віталій Журавський нагадав, що за підсумками 2020 року статки найбагатших українців зросли, а дві третини українців перебувають за межею бідності.

"Що ще мене найбільше вразило - це те, що йде тотальний наступ на опозицію і встановлюється диктатура Зеленського. Судову гілку влади зараз повністю замінила піар-кампанія, своєрідний суд - РНБО, яка без суду і слідства визначає людей винними, позбавляє журналістів роботи, ліквідовує ліцензії найпопулярніших каналів ZIK, NewsOne, "112 Україна", переслідує бізнесменів без суду і слідства", - констатував Віталій Журавський.

Академік додав, що КСУ міг би поламати незаконні санкції РНБО, проте його робота заблокована.

Віталій Журавський також нагадав, що Конституція гарантує свободу політичної діяльності.

Новини за темою: Західні ЗМІ пишуть, що справа Віктора Медведчука може призвести до посилення напруги у стосунках України з Росією або навіть нової ескалації

"Розправа над Медведчуком, одним із лідерів опозиції, - це розправа над людиною, яка не підтримує політичний курс влади, а його (курс. - Ред.) не підтримують понад 80% і я, Віталій Журавський. Таких людей тоді потрібно тоді саджати у в'язницю, виходить?" - риторично поцікавився гість студії.

Як повідомляли, прес-конференція президента України Володимира Зеленського може відбутися 20 травня - у другу річницю інавгурації.

Нагадаємо, що 20 травня 2020 року, рівно через рік після інавгурації, президент Володимир Зеленський провів прес-конференцію для журналістів.