Газ по 175 доларів, про який домовився Медведчук, міг би врятувати нашу країну, - Вадим Рабінович

PNK

Газ по 175 доларів, про який домовився голова політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук, міг би врятувати Україну. Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії ОПЗЖ Вадим Рабінович в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24".

"У будь-якій війні, в будь-якому конфлікті моральний обов'язок будь-якої нормальної людини, а тим більше політика, якщо вона порядна, шукати мир. Пам'ятаєте фільм "Якщо дорога не веде до храму, навіщо ця дорога?". Якщо дорога не веде до миру, все, що ти лялякаєш ходиш, тому ще раз кажу, я буду підтримувати відносини з РФ, наскільки вони там мене можуть приймати, я ж не сильно велика фігура для них", - сказав нардеп.

Він додав, що газ по 175 доларів, про який домовився Медведчук, врятував би Україну.

"Я вважаю, що Медведчук робить правильну серйозну роботу, і газ по 175 вартий усіх дешевих звинувачень проти нього, тому що це врятувало б нашу країну. Але у них комплекс неповноцінності по відношенню до нього, тому він сидить по надуманій справі. І по кожному з нас, хто їздив до Москви, відкрили кримінальну справу", - підкреслив політик.

Нагадаємо, що раніше голова політради "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук домовився з Росією про ціну на газ в 175 доларів за тисячу кубометрів. Однак замість цього українська влада буде змушена купувати газ у Європі по 900 або навіть 1000 доларів.