Ганна Герман закликала президента Зеленського вшанувати пам'ять жертв 11 вересня

PNK

Голова Наглядової ради Фонду свободи слова Ганна Герман закликала президента Володимира Зеленського внести в програму свого візиту покладання квітів на місці трагічних подій 11 вересня.

"Для американців, і для президента Байдена особливо, вересень завжди буде місяцем пам'яті жертв 11 вересня. Прилетіти в США у вересні і не вшанувати пам'ять жертв 11 вересня - це прояв неповаги до приймаючої країни і її народу. На жаль, я не побачила і не почула в перших коментарях президента Зеленського і його дружини навіть спогади на цю тему. Звичайно ж, це і недопрацювання президентського протоколу. Але ще не пізно це виправити, - підкреслила Ганна Герман і додала, - пане президенте Зеленський, прошу вас, зробіть цей жест поваги до жертв 11 вересня. Це особливо важливо в ці дні, коли Америка прощається з жертвами Афганістану".

Нагадаємо, 31 серпня президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою Зеленською прибули до США. Як відомо, у Вашингтоні запланована зустріч Зеленського з президентом США Джо Байденом. Очікується, що їхня зустріч відбудеться у форматі віч-на-віч у розширеному складі делегації. Також заплановані зустрічі з американськими чиновниками.

Повідомлялося, що представники України та США підпишуть низку документів. Програма візиту розрахована на кілька днів і охопить низку міст на східному і західному узбережжях США.