Фігурант скандалу Брагар розкритикував реформу Нацполіції та пообіцяв допомогу "товаришам по нещастю"

Євген Брагар Фейсбук

"Слуга народу" заявив про хабарництво та "кришування" у реформованій поліції

Професійності нова поліція в Україні не набула, але навчилася всього того поганого, що було у старій поліції.

Про це під час виступу з трибуни Верховної Ради України заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Євген Брагар, критикуючи реформу Національної поліції України.

Трансляцію вів телеканал "Перший Незалежний".

Народний депутат, якого, нагадаємо, підозрюють у кермуванні автомобілем у стані наркотичного сп’яніння, розкритикував реформу Національної поліції України.

"Реформа Нацполіції завершилася зовсім не так, як би ми цього хотіли. Почалася вона досить красиво - на Софіївській площі, з урочистої присяги, з гламурних фоточок. Ці люди були молодими та мріяли про Україну без корупції, нову країну, в якій не буде "беспрєдєла", але їхні мрії розбилися об камінь реальності", - заявив Брагар.

Він зазначив, що вже за кілька років поліцейські, які урочисто складали присягу, почали масово писати заяви на звільнення.

Новини за темою: Скандал з екс-"слугою народу" у Львові: Юрченко поскаржився на "підміну аналізів"

"Замість них почали набирати уже казна-кого. У Нацполіції є тотальна проблема недокомплекту. Відповідно, наразі ми маємо ситуацію: професійності нова поліція не набула, але разом з тим навчилася всього того поганого, що було у старій поліції. Вони навчилися красти, вони навчилися вимагати хабарі, вони навчилися "кришувати", - сказав він.

Євген Брагар з трибуни ВРУ заявив, що так трапилося і з ним півтора тижні тому. Він зазначив, що його зупинили і вимагали хабар, після того під приводом перевірки на наркотичне сп'яніння привезли до медлабораторії.

Новини за темою: Разумков про скандал з Юрченком: Шкода, що немає норми, яка могла б очищати ВРУ від дій таких колег

Нардеп також закликав українців, які стикаються із такими проблемами, звертатися до нього чи інших народних депутатів за захистом.

Нагадаємо, як заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива, співробітники Нацполіції, які зафіксували, що народний депутат фракції "Слуга народу" Євген Брагар кермував транспортом у стані наркотичного сп'яніння, можуть піддаватися тиску, а сам інцидент влада намагається зам'яти.