Естонія закликала Францію до спільних дій щодо стримування військової активності РФ проти України

Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр Кая Каллас та Еммануель Макрон заявили, що уважно стежать за пересуванням російських військ біля кордону з Україною

Прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас на зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном у Парижі закликала вжити спільних кроків щодо утримання Росії від ескалації військової діяльності, спрямованої проти України. Про це, посилаючись на прес-службу уряду Естонії, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Наразі найголовніше - зробити все, що в наших силах, щоб запобігти військовій ескалації. Для цього необхідно спільно вжити конкретних кроків, щоб утримати Росію від подальшої ескалації", - сказала Каллас.

Кая Каллас та Еммануель Макрон заявили, що уважно стежать за пересуванням російських військ біля кордону з Україною.

Новини за темою: Вторгнення Росії в Україну: Три базові сценарії

Також прем'єр-міністр Естонії закликала до збільшення оборонного потенціалу НАТО. Вона подякувала президенту Макрону за внесок Франції в Балтійську місію охорони повітряного простору та бойову групу союзників НАТО в Естонії.

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація, що Сполучені Штати Америки занепокоєні концентрацією російських військ поблизу кордонів України, тому попередили європейських партнерів про можливе вторгнення РФ. 

Зазначимо, що міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Вашингтон уважно стежить за пересуваннями російських військ біля кордону України, проте поки не може розгадати планів Кремля.